Koolituskeskus WALK osaleb erinevates projektides üle Eesti, sellepärast ootame alati hea meelega uusi töötajaid:

arvutiõpetajaid,

tööharjutuste juhendajaid,

ITR nõustajaid. 

Rohkem infot saate kirjutades aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades telefonile: 56634269

Meie põhitegevused on töötutele koolituste korraldamine, töölerakendamine ja tööotsingu nõustamine, individuaalne psühholoogiline nõustamine, arvutikursused erinevate raskusastmetega, kuid ka töö alkoholisõltuvusega inimestega.

Kui Teil on sobiv haridus ja kogemus, võimaldame Teile ühiskonnale kasu tuua ja oma oskusi realiseerida. Kui Teie just lõpetasid oma koolitee ja töökogemus puudub, on alati võimalus läbida praktika koolituskeskuses WALK. Meie uksed on avatud kõigile!

Töö praktikantidega on üks meie tegevustest, mille tulemusi võib kindlalt edukaks nimetada, kuna kõik endised praktikandid nüüd töötavad vastaval erialal.

Et kandideerida lektioriks palume kirjutada e-posti adressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Saatke oma CV ja haridusdokumentide skännid.

Lisainfo telefonidel:

56634269 - Igor

56708159 - Konstantin

Eesti ja vene keeles.